Hakkımızda

Amazon Grafik LTD. ŞTİ.

Şirketimiz siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak için kurulmuştur. Küçük, orta ve büyük ölçekli makineleri dünyanın her yerine satmaktayız. Kaliteli makinelerimiz ile mutlu olan müşterilerimizin memnuniyeti bizim için en büyük başarıdır. Firmamız 2. El Heidelberg-Man Roland-KBA-Komori-Mitsubishi-Ryobi baskı makineleri, baskı sonrası BOBST-kesim ve kutu yapıştırma-giotinler Polar, Wollenber, Schneider-CTP ler Kodak-Laminat makineleri Billhoefer-Stahl,MBO katlama makineleri ve diğer markaların alım ve satımı ile müşterilerimiz ile yapılan anlaşmalara bağlı olarak gerekirse nakliyesi ve yeniden alıcının yerinde kurulup çalışır şekilde teslimini 20 yıldır başarı ile yapmaktadır. Bunların dışında her türlü sanayi ve Endüstri makineleri ile komple tesislerde müşterilerimizin istekleri doğrultusunda alınmaktadır.

Amazon Grafik Ltd. şirketimizin merkezi Avrupa’nın en büyük metropolü olan Türkiye’nin İstanbul şehrindedir. Biz size sitemizde olmayan her türlü 2. El makineleri temin ederiz. Sadece bizimle iletişime geçmeniz ve gerçek alıcı olmanız yeterlidir.

Yüksek Kalite ile Mutlu Müşteriler
Bizden alacağınız makine itinayla seçilmiş ve donanımlı teknik elemanlar tarafından test edilmiştir. Makine alımında testler yapmaktayız ve sökülmeden en son olarak mekanik ve elektronik testi tekrar yaptıktan sonra demontesine başlıyoruz. Kurulum dahil yaptığımız satışlarda ise baskı testi yapılıp protokole bağlandıktan sonra satıcının sorumluluğu sona ermektedir.

Güvenilir Satış
Yıllardır Avrupa genelinde kaliteden ödün vermeden makine alanında hizmet vermekteyiz. Kapsamlı makinelerin satışını yapmaktayız. Makineler donanımlı teknik elemanlarımız tarafından hazırlanır ve kurulumuna başlanır.

Sizi Arayalım?

Makine mi almak istiyorsunuz? Yoksa Makineniz var satmak mı istiyorsunuz? O zaman formu doldurun sizi arayalım.

 

Translate >